Takma Tırnaklar

0

Bayanların büyük ilgiyle kullandığı ve kendi tırnak şekillerini beğenmeyenler tarafından tercih edilen takma tırnaklar, günümüzde kullanılan en pratik yöntemlerden biridir. Takma tırnak kullanan bayanlar, kendilerini şüphesiz ilgi çekici ve güzel hissetmektedir.

Takma Tırnakların Kullanımı

Bir güzellik ürünü olan takma tırnaklar, rahatlıkla kullanılabilmektedir. Set olarak alabileceğiniz bu ürünler ile beraber kullanılan takma tırnak yapıştırıcısı ile tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Eğer tırnaklarınızda oje varsa, tamamen temizlemelisiniz. Takma tırnakların kalıcılığını sağlamak istiyorsanız bu durum dikkat etmeniz gereken en önemli şeydir. İstediğiniz şekli verdiğiniz takma tırnaklarınızı, yapıştırıcısıyla beraber yapıştırabilir ve daha estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. En az 30 dakika boyunca, dokunulmadan bekletmeli ve günlük hayatta istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Takma tırnakları çıkarırken, herhangi bir zorlama ile çıkarmamanız gerekir. Tırnak yapınızın bozulmasını istemiyorsanız, bir süre sıcak suda bekleteceğiniz parmaklarınızdan daha sonra yavaşça kayıp gideceklerdir. Bu duruma dikkat etmek gerekir. Çeşitli desenleri de bulunan takma tırnaklar sayesinde, daha şirin ve çekici parmaklara ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu tür tırnakların uzun süre parmaklarınızda kalması da tavsiye edilmez. Kendi tırnaklarınıza uygun bir şekilde törpülemeli ve işlem bittikten sonra hemen parmaklarınıza uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca, oje çıkarıcı özelliği olan asetonlar, takma tırnakları çıkarmak için kullanılan en kolay yöntemlerden biridir. Adet ve markasına göre fiyatları değişkenlik gösteren takma tırnaklar için internet üzerinden gerekli araştırmaları yapmanız da mümkündür.

Bayanların kendilerini daha güzel hissettiği ve uzun süre kullanmak istediği takma tırnakları, kendine has özellikte kullanmak herhangi bir sorun yaşatmayacaktır sizlere. Doğru tercih ve bakım sonrasında, istediğiniz zaman kullanabilir ve istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Son dönemde oldukça yaygın bir aksesuar olan takma tırnakları, özel gün ve gecelerinizde de kullanmanız, sizlere ayrı bir hava katacaktır.

HENÜZ YORUM YOK