Straplez Gelinlik Modelleri

0

Hayatınızın en mutlu günü ve her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz tek gün. Mutluluğa bir adım daha atarken, muhteşem bir gecede kusursuz güzelliğin olması gerektiği ihtişamlı bir ortam. Evlilik her genç kızın hayalidir. Beyazlar içerisinde ömür boyu unutulmayacak bir anı. Kusursuz bir güzellik için gelinlik seçimi oldukça önemlidir.

Bugün sizlere straplez gelinlik modelleri hakkında fikirler sunuyoruz. Evliliğe hazırlık yapan hanımların en büyük telaşı olan gelinlik modelleri, evliliğe hazırlık döneminde en büyük derdimizdir. Binlerce çeşit gelinlik arasında en şık, mükemmel gelinlik giymek için koleksiyonlardan fikir ediniriz. Bir model tasarımı oluşturduktan sonra dikimine başlanır.

Daha önce koleksiyonlardan gelinlikleri gelinlik modelleri kategorimizde sunmuştuk. Birçok gelinlik modeli takipçilerimiz tarafından beğenilirken, oluşan fikir ile birlikte muhteşem bir gelinlik modeline sahip oldular. Bugünde straplez gelinlik modelleri koleksiyonlarından bazı modelleri inceliyoruz.

Eğer gelinlik seçiminde açık model ve tasarımları tercih ederseniz sizlere straplez gelinlikmodellerini öneriyoruz. Öncelikle bu konuda bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Straplez gelinlik tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur vücut tipiniz. Straplez gelinlik giyerken, bel ölçülerinizin ve boyunuzun uyumlu halde olması gerekir. Nedeni ise kısa boylu hanımlarda straplez gelinlikler pek gösterişli durmayabilir. Eğer o gece güçlü, ihtişamlı bir görünüm elde etmek isterseniz en azından korse yardımıyla da olsa bel bölgenizi inceltmeniz gerekir. Boy ölçüsünden bahsettik çünkü kısa boylu hanımlarda bu modeller basık durumda kalır.

Straplez gelinlik seçiminde bir diğer önemli husus ise detaylardır. Galerimizde straplez gelinlik modellerini gördüğünüzde ayrıntılı olarak inceleme fırsatınız olacak. Straplez gelinliklerde detaylar gelinliği daha da şık hale getirecektir. Göğüs dekoltesini bazı hanımlar ön plana çıkarmak isterken bazı hanımlar bu durumdan rahatsız olmakta. Ancak galerimizde bu durum için alternatifli modeller yer alıyor. Eğer farklı ve özgün bir straplez gelinlik giymek isterseniz, gelinlik üzerine siyah çiçek motiflerini koyabilirsiniz. Galerimizde böyle bir model var ancak çok aşırı motif işlemesi olduğundan biraz kararmış gibi duruyor. Gelinlik dendiğinde aklımıza gelen beyazlardır. Ayrıca straplez gelinlik modellerinde en büyük avantajda kullanacağınız aksesuarları net olarak gösterebilirsiniz. Gelin galerimizde bu şık straplez gelinlik modellerini görsel olarak inceleyelim.

HENÜZ YORUM YOK