Renkli Ceket Modası

0

Ceket, erkek giyiminin bir detayı iken artık kadınların hayatlarında da en önemli kategorilerden biri haline gelmiştir. Hem yaz, hem de kış modasında yerini alan; birçok renk ve çeşitte vitrinleri süsleyen ceketlerde bu yıl kısa boy üzerine oluşturulmuş rengarenk modelleri sıklıkla görüyor olacağız.

Kısa ve renkli ceketler spor giyimde olduğu kadar, işkadınlarının da kullanabileceği modern ve şık giyimde de karşımıza çıkacaklar. Modern kesimler içinde dikkat çeken stiller, yakasız modeller, öne doğru asimetrik inen kesimdeki ceketler olmaktadır.

Ceket kullanımında önemli olan husus şık bir görüntü için ceketlerin başarılı bir kombine dahil edilmesidir. Spor giyim amaçlandığında ceketi düz bir tişört üzerine giymeniz mümkünken; daha normal bir görüntü için şık bir bluz ile ceketi kombin etmeniz uygun olacaktır.

Alt giyimde ise ceketlerinizi hem şık bir pantolon, hem de etek ile birlikte kullanmanız mümkündür. Burada dikkat edeceğiniz husus ceket sade ise pantolon ya da eteğin daha hareketli; ceket albenisi yüksek hareketli bir ceket ise etek ve pantolonunuzun mümkün olduğunca sade seçilmesidir.

Her renk ve modelde ceketler sizi beklediğinden siz kendi stilinizin ne olduğuna karar verin ve eşsiz seçenekler arasından bu stile en uygun olanları seçip, gardırobunuza kazandırın. Siz siz olun; hangi stilde olursa olsun fark etmez, gardırobunuz kesinlikle kısa ceketsiz bırakmayın!

HENÜZ YORUM YOK