Ombre Ruj Nasıl Sürülür?

0

Bayanların en çok sevdiği modalardan biri de ombredir. Ombre önce saçlardan başladı ve tırnağa geçti. Şimdi de o en sevdiğiniz moda dudaklarınızda. Peki dudaklara nasıl ombre yapılır? Maddeleri sırayla uygulayarak ombreli dudaklara kavuşabilirsiniz.

İlk önce rujun görünümünü düzgünleştirmek için bal ve şekeri karıştırarak dudaklarınıza peeling yapın. Bu şekilde pürüzsüz bir zemin elde edeceksiniz. Bunun ardından bir dudak nemlendirici uygulayın.

Ombre Ruj Nasıl Sürülür?

Pembe tonlarda ombre uygulaması yapmak isterseniz bu tonlarda dudak kaleminizi hazırlayın. Ya da hangi renk kullanacaksanız o tonlarda dudak kaleminiz hazır olsun.

Dudak kaleminizle uygulamaya başlayın. Dudak çevresini ve çevrenin biraz iç tarafını kalemle renklendirin. Orta kısmı bu aşamada boş kalmalıdır.

Bordo dudak kaleminizi sürdüyseniz kırmızı ruj kullanmanız gerekmektedir. Bu ruju uyguladıktan sonra dudaklarını ovuşturarak ruju yedirin.

Bu uygulamaları yaptıktan sonra koyu kısımı tekrar kaleminiz ile canlandırın. Dudak ombresi uygulaması yaparken renkler arasında çizgi kalmamasına dikkat edin. Renkler iyice birbirine geçtikten sonra dudaklarınız hazır durumdadır. Eğer parlak olmasını isterseniz renksiz bir parlatıcı sürebilirsiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here