En Şık Babet Modelleri 2015

0

Sezonun tabiki vazgeçilmezi en şık modellerden oluşan babetler. Muhteşem ve şık babet koleksiyonları  kış sezonunda da bayanların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Galerimizden 2015 babet koleksiyonunu görsel olarak inceleyebilirsiniz.

2015 Babet Modelleri

Zengin babet koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çeken firmalar babet modelleri ile bu sezon aklınızı başınızdan alacak. Sezonun trendlerini babet koleksiyonunda bir araya getiren markalar, sunduğu çeşitler ile karar vermenizi zorlaştıracak. Klasik babet modellerinin yanı sıra, özgün ve sıradışı babet modelleri ile beğeninizi kazanacak.

2015 babet koleksiyonunda rahatlık ve konforun ön planda tutulduğu modeller ile renkler de ön plana çıkıyor. Kırmızı, bej, lacivert, beyaz renklerle sunduğu modeller ve babet çeşitleri bu sezon babet seçimleriniz için bol alternatifin yer aldığı koleksiyon arayan bayanlar için muhteşem bir seçim olacak.

Ünlü markalar 2015 sezonunda babet koleksiyonlarına özenerek hazırlanmışlar. Bunlardan 2015 babet modelleri koleksiyonunda simli babet ve sivri burun babet modelleri modern görünüme sahip olmak isteyen bayanların aradığı modeller olarak bu koleksiyonda yer alıyor.

Sezonun modası olan zımba detayları tüm koleksiyonlarda görüyoruz. Zımbalı babetler modayı yakından takip eden bayanların aradığı babetler olarak bu sezon da ön planda olan modeller olarak göze çarpıyor. Koleksiyonunda rugan babetlere de yer veren firmalar zengin çeşitleri ile 2015 babet koleksiyonları arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Başarılı bir babet koleksiyonu sunduğunu düşündüğümüz 2015 babet modelleri koleksiyonuna sizinde hayran kalacağınızı düşünüyoruz.

 

HENÜZ YORUM YOK