Kusursuz Dumanlı Göz Makyajının Sırları

0

Her bayanın en çok tercih ettiği dumanlı göz makyajının sırları adlı ile yeniden sizlerleyiz. Kusursuz bir dumanlı göz makyajı için bir yığın koyu göz farı kullanmaktan daha ötesi lazımdır. Bunun sırrını da biz sizlere sunacağız.

Çok istenilen ama bir türlü elde edilemeyen dumanlı gözler için ne yapılmalıymış gelin hep birlikte bakalım.
Sıcak bronzlar, çok boyutlu griler, zengin kahverengi ve göz alıcı taupe, simsiyah renklerle donatılmış 12 renkli bir makyaj seti ve ayrıca yanında kusursuz bir göz fırçası ile istediğiniz eşsiz dumanlı göz makyajına sizde sahip olabilirsiniz.
Yukarıda verilen makyaj seti ile kendi sitilini kendi yaratacağın gibi her bayanın isteyip de yapamadıkları dumanlı göz makyajına sen sahip olacaksın. Kaliteli bir fırça makyajın olmazsa olmazlarındandır. Özel bir çift uçlu fırçaya sahip her bayan istediği dumanlı göz makyajına da sahip olacaktır. Göz çukuru denilen bölgenin makyajı sürülürken o bölgeyi daha belirgin hale getirmek ve ya rengi dağıtmak amacıyla fırçanın konik tarafını kullanmak yeterli olacaktır. Far ve liner arasındaki geçişi sağlamak amacıyla ise fırçanın dağıtıcı bölgesiyle o işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Doğal renkteki bir göz farı ile kusursuz dumanlı bir göz makyajına ilk adımını at. Üst kısımda bulunan kirpiklere ise siyah bir göz kalemi çek ortaya doğru geldikçe çektiğin çizgiyi kalınlaştırmaya dikkat et. Alt bölgede yer alan kirpiklerde aynı işlemle takip edilir. Far uygulaması sırasında göz farı için iyi bir fırça yardımı ile göz farı sürülür. Işıltılı bir renk ile göz pınarları daha da ışıltılı bir hale geldikten sonra sizde kusursuz dumanlı bir göz makyajına sahip olacaksınız.

HENÜZ YORUM YOK