Kadın Dövme Modelleri

0

Birbirinden ilginç kadın dövme modelleri arasında ilgi çeken modelleri sizlerle paylaşacağız. Bazı kadınlar tarzı gereği korkunç dövme modelleri yaptırabilir. Kurukafa modelleri bu anlamda oldukça modadır. Siyah ve beyaz olarak yaptırılan dövmelerin çok farklı çeşitleri de bulunur. Renkli çiçek ve motiflerle süslenerek tasarlanıp uygulanan kurukafa dövme modelleri oldukça ilgi gören bir çeşittir. Kol, sırt ve bacak bölgelerine yaptırılan bu dövmelerin küçük tasarımları da vücudun herhangi bir yerine uygulanabilmektedir.

Kadınların bir sonraki tercihi ayak bileği dövmeleridir. Vücudun en zarif bölgelerinden biri olan ayak bileklerine yapılan dövmeler çok güzel görüntüleri de beraberinde getirir. Ayak bileğini çevreleyen dövmeler ayak ya da ayağa yakın bölgelerde de yapılır. Kendinize uygun olan bin bir çeşit dövme arasından istediğinizi bileklerinize yaptırabilirsiniz. Dikkat çeken ve çok tercih edilen bir diğer dövme çeşidimiz ise kedi dövmeleridir. Özellikle kedi sahibi kişiler tarafından yaptırılan bu dövmeler çok canlı renkler ve yaratıcı modellerle dikkat çekmektedir. En çok ayak ve el bileklerine yapılan kedi dövmeleriyle farkınızı yaratabilirsiniz.

Kedi modellerinden sonra dikkatimizi çok çeken kanat modelleri bulunuyor. Kadınlar arasında çok uygulanan ve özellikle sırt bölgesinde yaptırılan kanat dövmeleri ayrıca göğüs, bilek ya da ayak bölgelerinde de tasarlanabilmektedir. Kadınları daha güzel gösteren kanat dövmeleri kadınlar arasında özgürlüğün sembolü olarak kullanılmaktadır. Yıldız dövmeleri de kadınlar arasında çekiciliğini koruyan semboller arasındadır. Tek yıldız ya da yıldızlar topluluğu şeklinde uygulanan bu dövme modelleri de kadınlar tarafından güzel bir tarz olarak yaşatılmaktadır.

Kadın dövmeleri, çekiciliği arttırarak farklılık duygularımızı harekete geçirir. Bu yüzden birbirinden farklı kadın dövme çeşitlerini sizlerde güzel vücudunuza uygulayabilir ve kendinizi farklı hissedebilirsiniz. Son moda dövme modellerini internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK