Gergi Tavan Modelleri

0

Son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan gergi tavanlar, pek çok kişinin evlerine daha güzel bir hava katmasını ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlar. Ses emme özelliğine de sahip olan gergi tavanlar, pek çok ofis ya da evde kullanılmaktadır. Gergi tavanların üzerinde bulunan delikler, ses dalgalarını ısı dalgalarına dönüştürme özelliğine de sahiptir. Stüdyolarda da bu yüzden oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Evinizde ya da iş yerinizde hasarlı tavanları kapatmak istiyor ve estetik bir görünüme sahip bir alan yaratmak istiyorsanız ilk tercihiniz gergi tavan modeli uygulamak olacaktır. Tavan aydınlatması ile beraber montaj yapılabilen gergi tavan uygulaması ile evinizin görünümü tamamen değişebilir. LED ışıklar sayesinde uygulanan ortamda mükemmel bir görüntüyle beraber şık tasarımlarıyla da dikkat çeken bir tavan uygulamasıdır. Farklı bir özelliği de, enerji dönüşüm noktalarında olumlu etkiler yaratmalarıdır.

Yalıtım bakımından oldukça elverişli ve tercih edilir bir uygulamadır. Günümüzde sıklıkla uygulanan bu yöntem estetik bir ruhun tavana yansımasıdır aslında. PVC malzemelerinden faydalanılarak yapılan ve malzemelerin ısıtılarak esnemesi ve şekil almasından sonra tavanlara monta edilen gergi modelleri, oda sıcaklığında korunmaktadır. Anti bakteriyel özelliği taşıyan bu tavan çeşidi sayesinde estetik ve şık bir tasarım haline gelen ve kolaylıkla monta edilebilen bu modelleri mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca dayanıklılık açısından herhangi bir cisimle zorlanmadığı ve delinmediği süre boyunca uzun yıllar kullanabilirsiniz. Detaylı gergi tavan modellerine internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve ev ya da ofisinize uygun olanı seçip işlemlere başlayabilirsiniz.

Sadece evinizi değil, yaşam tarzınızı da değiştirebilecek gergi tavan modelleri, misafirleriniz için de oldukça şaşırtıcı olabilir. Güzelliğin ve estetiğin birleşimi olan bu modeli kısa sürede uygulamalı ve hayatınızı yeniden canlandırmalısınız.

HENÜZ YORUM YOK