Gelin Şaçı Modelleri

0

Artık düğün sezonu başladı diyebiliriz. Evlenmeye hazırlanan bayanlar evet diyecekleri günü saymaya başladılar. Tüm hazırlıklar neredeyse tamamlanmış durumda. Gelinlik seçimi, nikahın olacağı mekan, ufak tefek ayrıntılara kadar tüm hazırlıkları tekrar gözden geçiren bayanların tek bir sıkıntısı kaldı diyebiliriz. Gelin saç modelleri…

Güzellik konusunda özlü bir söz vardır; “Güzellik saçlardan başlar”. Belki de gelinliğinizi seçerken nasıl bir saç modeli seçeceğinizi hayal etmiş olabilirsiniz. Veya provalarda nasıl bir saç modeli seçmeniz gerektiği konusunda karar vermiş olabilirsiniz. Ancak biz yine de kararsız olan bayanlar için veya henüz nasıl bir gelin saç modeli yapmayı düşünen bayanlar için bazı gelin saç modelleri resimlerini galerimizde sunuyoruz.

Hayatınızda belki de ilk kez bu her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. O gece bütün gözler üzerinizde olacak. Beyazlar içerisinde peri masalı bir gece geçirmek için saçlarınızın da kusursuz olması gerekiyor. Çünkü tüm dikkatler sadece beyaz gelinliğinizde değil, yüzünüzde ve saçlarınızda da olacak. Bu yüzden saçınızda kullanacağınız saç aksesuarları bile çok önemli. Gelin saç modelleri hakkında sizlere birkaç önerimiz var…

Öncelikle saç modelini belirlemeden önce gelinliğinizin tasarımı önemlidir. Mesela straplez gelinlik seçimi yapan bayanların uzun saç modellerini tercih etmesi büyük bir hatadır. Bize göre ise tam bir facia. Kesinlikle böyle bir yanlışa düşmeyin. Sarı saçlarınız varsa saç parlatıcıları mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. Aksesuarları ise kesinlikle es geçmeyin. Siyah saçınız varsa beyaz saç aksesuarları şık bir görüntü sağlayacaktır. Bizim gelinliklerde en beğendiğimiz saç modeli dalgalı saç modelleridir. Özellikle straplez gelinliğin en büyük ilacıdır diyebiliriz. Galerimizde 12. sırada yer alan bir model göreceksiniz. Bu modeli tavsiye edebiliriz. Özellikle taç aksesuarı ile periler gibi olabilirsiniz.

Gelin saç modelleri resimlerini galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Mutlaka gelin saç modelleri galerisinde beğeneceğiniz modeller bulabileceksiniz.

HENÜZ YORUM YOK