Fuşya Yatak Odası

0

 

Modern ev dekorasyonunda son yıllarda özellikle tercih edilen fuşya renkler, mutfaktan salona, yatak odasından çocuk odasına kadar birçok yerde kullanılmaktadır. Evinizde renkli bir görünüme sahip olmak istiyor ve eğlenceli bir mekân yaratmak istiyorsanız fuşya rengi sizler için doğru tercih olacaktır. Dekorasyonu yaratırken aynı zamanda duvarlarda ya da mobilyalarda da kullanabilirsiniz.

Beyaz renkli duvarlarınıza canlılık katmak için siyah mobilyalarınız ile beraber kullanacağınız yatak örtüsü, halı ya da perde gibi ürünlerde fuşya rengini tercih etmeniz en uygunu olacaktır. Özellikle evli çiftlerin tercih ettiği ve evine yenilik getirmek isteyenlerin ortak tercihi olan fuşya rengi, kullandığınız her mekâna ayrı bir görsellik katacaktır. Fuşya rengi mobilyaları almakta güçlük çekiyorsanız, perde, halı, aksesuar, avize gibi ürünlerde de fuşyayı kullanabilir ve şık tasarımlarınızla gelen misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Canlı ve klasik tarzdaki mobilyalar her zaman insanları şaşırtır. Fuşya rengi mobilya bulmakta zorlansanız dahi, ev aksesuarlarında kolaylıkla bulabilir ve kullanabilirsiniz. Feminen bir renk olduğundan dolayı, ışıltılı aksesuarların yanına çok yakışacaktır. Rengin neşe veren halinden yararlanarak, sert görünümlü odalarınıza hafiflik katabilirsiniz. Yatak odanıza romantizm ve cazibe katmak isteyenlerin tercihi olan fuşya renk aynı zamanda şehvetli bir atmosfer de yaratacaktır. Nevresim takımı ve yatak örtünüzde de fuşyayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Parlak renkler çoğu zaman stres ve huzursuzluk yaratır. Yatak odanız da dâhil evinizin her ortamında yine de süslü ve parlak renkler kullanmakta ısrar ediyorsanız, yanına mutlaka fuşya rengi bir aksesuar eklemeli ve odanın havasını değiştirmelisiniz. Fuşya rengi bu gibi özellikleriyle günümüzün en çok kullanılan rengi olmuştur ve kullanıldığı mekânlarda huzur etkisi yaratmıştır.

HENÜZ YORUM YOK