Fuşya Mutfak Dolapları

0

Son yıllarda harika bir şekilde gelişen mutfak dolapları trendleri, canlı ve renkli çeşitleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Mutfak dizaynında artık, yıllardan bugüne kullanılan beyaz ağırlıklı mutfak dolaplarının yerini, daha canlı, daha renkli ve çekici modeller almaya başladı. Özellikle trendi artan fuşya modelleri, hemen hemen her evde kendi ihtişamıyla karşımıza çıkıyor.

Ev hanımlarının uzak durduğu, yeni evli çiftlerin genelde tavsiye ettiği fuşya mutfak modelleri, son dönemde canlılığıyla evinize renk katmakta. Aynı zamanda mutfağın sıradan havasını değiştiren bu modeller, tam anlamıyla harika bir seçenek sizler için. Mutfağınızın ışıklı bir görünüme sahip olması, bu modeller aracılığıyla mümkündür. Fuşya renkte mutfak dolaplarını kullanıyorsanız, bu rengin ağırlığını dağıtmak için kesinlikle krem ya da beyaz renkli aksesuarlarla mutfağınızı süslemeli ve oluşabilecek renk ağırlığının önüne bu şekilde geçebilirsiniz. Bunun yanında mutfakta kullandığınız masa ve sandalyelerin yine beyaz veya krem ağırlığına özen göstermelisiniz. Kullandığınız halının da önemi büyüktür. Yine mutfakta halının açık gri ya da diğer açık renkleri kullanılarak yaptığınız seçimlerde, mutfağınızdaki fuşya ağırlığının fazla göze batmamasını sağlayabilirsiniz.

Son dönemde oldukça tercih edilen bu modeller günümüzde birçok evde karşımıza çıkıyor. Sizler için fuşya mutfak dolaplarının ne şekilde hazırlanacağı hakkında bilgilerimizi sunmuş olduk. Eğer fuşyatrendlerini kullanacak iseniz, yukarıda sıraladığımız özellikler, mutfağınızın daha canlı görünmesini sağlayacak ve gözlerinizin yorulmamasına da sebep olabilecektir. Evet yeni trendfuşya rengi olsa da, fazla ağırlık verildiğinde, ortaya çıkacak baskın bir fuşya rengidir. Fuşya’yı sadece mutfağınız da değil, diğer odalarınızda da kullanmanız güzel olabilir ama, renk ağırlığını giderecek aksesuarlar, tablolar yada halılar kullanmanız, odanızı daha güzel hale getirerek, misafirlerinizin güzel vakit geçirmesini de sağlayacaktır.

HENÜZ YORUM YOK