Erkek Gömlek Modelleri

0

Erkek Gömlek Modelleri

Erkekler için tercih yapabileceğiniz gömlekler arasında çeşit fazladır. Özellikle adam gömlek modellerinde dar ya da bol kesit olup olmayacağına hüküm vermeniz gerekir. Bedeninize tam oturabilecek olan gömleğin daha sıkı bir şekilde oturması gerekir. Ya da her ikisini de satın alarak deneyebilirsiniz.

Renk, model, desen ya da kalınlığı bakımından tercih edilebilecek olan erkek gömlekler modelleri sıcak yaz aylarında sizleri bunaltmadan kullanılabilmelidir. Son dönemde moda olan kot gömlekler hemen hemen her türlü kıyafetle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Hemen hemen her markanın yeni sezon koleksiyonları arasında yerini almaktadır. Dizi setlerinde, filmlerde, ya da günlük hayatta gördüğünüz her yerde kot gömlekler tercih edilir.

Geçtiğimiz yıllarda daha çok tercih edilen ekose gömlekler ilgi görmekteydi. Ekose tarzına yakın olan bayanlar ve erkekler bu yıl farklı tercihlere yöneldiler. Gömlekler kişilerin iş ve özel hayatlarında fazlasıyla tercih ettiği ve rahat hareket sağlamalarını sağlayan kıyafetler olduğu için vazgeçilmezdirler. Bayanlar için hazırlanan trend gömlek modelleri salaş kesime yatkın ve vücudu tamamen sarmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bayanların tercih genelde açık tonlardır. Beyaz, krem rengi ya da kemik tonları düz gömlek modelleri arasında en çok kullanılanlardandır. Erkekler için daha fazla spor kesim gömlek modellerine yoğunlaşılmıştır.

Bu yılın tercih edilen gömlek modellerini sizler için araştırdık. 2016 gömlek modelleri arasında hangi tür kıyafetlerin olduğu da merak konusu. Yine göz zevkine hitap eden renk ve tasarımlarıyla karşımıza çıkması beklenen gömlek tasarımları, birbirinden güzel kesim modelleriyle de ilgi çekecektir.

HENÜZ YORUM YOK