Cengiz Abazoğlu İle Abiye Modası

0

Cengiz Abazoğlu ile Abiye Modası
Tasarımları ile dikkat çeken, imza attığı elbiseler sadece ülkemizde değil uluslar arası platformlarda birçok hayran yaratan Cengiz Abazoğlu’nun sizler için hazırladığı tasarımlara birlikte bakalım.

Abiye elbise tasarımcılarının en yetenekli isimlerinden biri olan Cengiz Abazoğlu, yine birbirinden şık, birbirinden farklı modelleri ile bayanların gönlünde bir kez daha taht kurmaya hazırlanıyor.

Dekoltesi fazla ve yırtmaçların yer aldığı elbiseler ile cesaretleri zorlayacak olan Cengiz Abazoğlu, dekolteye bile öyle asil ve öyle zarif bir hava veriyor ki bu cesareti birçok bayanın kendisinde bulacağını tahmin ediyoruz.

Cengiz Abazoğlu Abiye Modası

Abiye elbiselerin en çok tercih edilen renkleri siyah ve beyaz, Abazoğlu elbiselerinde de çok göreceğimiz renkler arasında. Ancak, renk skalasını özellikle kırmızı gibi iddialı renkler ile genişletmekten de imtina edilmemiş. Her biri adeta tasarım harikası olan elbiseler içinde eminiz ki birine mutlaka aşık olacaksınız. Abazoğlu elbiselerinin bayanlar üzerinde böyle bir tutkulu durum yarattığı kulağımıza gelen duyumlar arasında.

Cengiz Abazoğlu Abiye Modası

Kadınların ne istediğini, ne beklediğini ve hatta ne hayal ettiğini bilen ve dikkate alan Cengiz Abazoğlu; onları daha asil, daha zarif ve daha şık göstermek adına bu sene de kolları sıvadı ve ortaya yine nadide bir koleksiyon çıkardı.

Dekoltelerin de sıklıkla yer aldığı elbiseler kadınlara cesaret, özgüven, şıklık, farklılık ve doğal olarak eşsiz mutluluk verecek; bayanlar bu sene de Cengiz Abazoğlu elbiseleri ile arz-ı endam edecekler!

Cengiz Abazoğlu İle Abiye Modası
Cengiz Abazoğlu İle Abiye Modası

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here