Püsküllü Bot Modelleri

0

Ayakkabı dünyasının da modaya uyarak yeni modeller tasarladığı ve her geçen gün farklı bir çizgi ile bayanlara hizmet verdiği çok renkli bir dünya. Sonbahar ve kış aylarının geldiği şu günlerde ayakkabılarda değişerek yeni sezon sonbahar kış kreasyonlarını hizmete sundu. Bir çok çeşit, bir çok model, bir çok renk ve bir çok farklı tasarımın bulunduğu kreasyonda seçim yapmak oldukça zor olacağa benziyor.
2014 yılından beri modası geçmeyen ve her sene yeni ilave edilen modellerle kendini yenileyen bot seçenekleri arasında püsküllü botlarda yer almaktadır. Genelde süetin çok kullanıldığı püsküllü botlar görsel olarak kızılderelilerin o özgür ruhlarını botlarda da yansıtıyorlar. Çantalarda da püskülün kullanıldığı 2015 kreasyonlarında ayakkabı uyumunu da botlarla tasarlayarak kombinleme fırsatı veren ayakkabı modası renk ve topuktan bot boylarındaki farklılıklara kadar bir çok modelde kendini göstermekte.
Sivri burunun yine moda olduğu bu sene sivri topuk ve bileklerin üzerine çıkan botlarda iki sıra şeklinde bilekte ve bacak kısmına denk gelen yerde püskül uygulanarak çizme havası verilmiştir. Yine bu tarz botlara arkadan öne doğru kavis verilerek yukardan aşağı doğru püsküllerle süslenen botlarda ayrı bir tarz yaratmakta. Bunun yanı sıra dolgu topuk ve küt topuklarda da aynı modeller tasarlanarak bayanların topuk tercihleri genişletilmiş.
Sadece bilekte biten botlarda da püskül bilek kısımlarında uygulanarak değişik renk ve topuk seçenekleri ile geniş bir yelpazede yer alıyor. Deri tercih etmek isteyen için ise yarım çizme şeklindeki botun arkasında bir püskül koyarak püskül ayrıntısına dikkat çekmeye çalışmıştır. Bir tarafı deri diğer tarafı süet olan botlarda da arka detaylarda püskül kullanılarak bu tarz botlara yeni bir hava getirilmiştir.
Daha çok siyah kahverengi taba ve bej renklerin ağırlık verildiği botlar arasında başka renk seçenekleri de kullanılarak modanın çok renkliliğine uyulmuştur.

ayakkabi7 ayakkabi6 ayakkabi5 ayakkabi3 ayakkabi4 ayakkabi2

Püsküllü Bot Modelleri
Püsküllü Bot Modelleri

 

HENÜZ YORUM YOK